Konečně sociální obchodování! Kupte si followery nebo Google +1

linky ve článku jsou affil, takže jestli mě nemáte rádi, tak na ně určitě neklikejte

LikeSystem

Drago už to na blogu tuším před časem zmiňoval, že v současné době je obchodování se sociálními sítěmi na spadnutí a měl samozřejmě pravdu. Ostatně už je to nějaký ten pátek, co se začaly prodávat stránky a účty na Facebooku, které sice obvykle neměly žádný smysl, ale zato spoustu fanoušků.

Ovšem teď se dostáváme na další úroveň. Konečně nadešla ta doba, kdy nebude problém koupit si například followery na Twitteru, +1 na Googlu a nebo lajky od uživatelů Facebooku. A jak je to možné? Včera totiž představil uživatel Wladass na WebDealu svůj nový projekt – likesystem.cz, který se právě na obchodování s podobnými záležitostmi zaměřuje. Máte zde tedy možnost nakoupit:

 • reálné Twitter follovery
 • Facebook lajky
 • Google +1 pro vaše weby
 • návštěvníky stránek (ovšem jen jako autosurf)
 • shlédnutí vašich videí na YouTube (ale taky jako autosurf)

Vše funguje na kreditovém systému, kde si kredity můžete buďto koupit za peníze nebo je můžete získat tak, že stejné služby poskytnete na oplátku vy někomu jinému. Ohodnocení, kolik za takového follovera nebo za lajk zaplatíte je čistě na vás, takže není problém v případě potřeby zvýšit odměnu a tak i šanci na rychlý sociální boom vašeho webu. Samozřejmě také není problém vydělávat kredity například pouze pomocí autosurfu a utácet je za lajky na Facebooku.

Na jednu stranu je to trochu black hat SEO, ale podle mne velmi těžko vystopovatelné, pokud budete rozdávat kredity rozumně a neuděláte 100 Google +1 za den, takže hurá na to.

Celý systém má podle mě v současné době velmi velký potenciál a krom drobností, jako je překlad některých částí původního systému, mu už chybí jen pořádná uživatelská základna. Pak s tím podle mě půjdou dělat opravdu divy. Takže neváhejte a registrujte se, ať mohu utrácet kredity 🙂

Nějaký to sdíleníčko...
  This entry was posted in SEO and tagged , , , . Bookmark the permalink.

  One Response to Konečně sociální obchodování! Kupte si followery nebo Google +1

  1. Alijosha says:

   Systém sám využívám a mohu ho všem jen doporučit. Jak již bylo v článku zmíněno, když se to bude dělat s rozvahou, může to být zajímavý způsob nakopnutí webu. Sám to tak trochu testuji, tak jsem zvědav. Jinak je už přidána i možnost manuálního surfu!

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *