Nový miniprojekt pro PR články

Válelo se mi tu pár zbytečných domén, za které člověk klasicky akorát platí registrační poplatky a zisk je 0,- takže jsem se rozhodl, že je postupně zkusím všechny nějak monetizovat nebo se jich zbavím.

Jako první přišla na řadu kvy.cz, což je sice občas používaná zkratka pro Karlovy Vary, ale jinak nemá prakticky žádný potenciál. Nahodil jsem tedy hosting, databázi, WordPress a zkusil si vytvořit svůj první PR web. Teď, když jsem teprve zjišťoval, jak to všechno vlastně funguje, sepisoval podmínky a koukal jak to dělají ostatní (asi největší inspirací pro mě bylo Dragovo dejEcho.cz), mi tvorba zabrala zhruba půl dne se vším všudy, ale kdybych se rozhodl takových stránek vytvořit víc, tak do dvou hodin to musí běžet úplně s přehledem. Tedy žádná zásadní investice, co se času a peněz týče.

A proč jsem se vlastně rozhodl udělat další z mnoha PR vebů? Jednak mi to přijde jako dobrý způsob sledování aktuálních trendů a pak mám povolené publikování pouze oroginálních článků, takže je tu potenciál, že web časem získá i nějakou tu návštěvnost. Teď už jen sehnat dostatek zájemců o publikování PR článku a bude o jednu neziskou doménu méně.

A pozor, vyhlašuji speciální akci pro čtenáře tohoto blogu. Prvním třem komentátorům pod tímto příspěvkem napíši i zveřejním PR článek na kvy.cz zdarma.

Nějaký to sdíleníčko...
  This entry was posted in Portfolio and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

  6 Responses to Nový miniprojekt pro PR články

  1. Webhosting says:

   Platí tvá nabídka stále?

  2. alijosha says:

   Ještě pořád je to platné?

  3. alijosha says:

   Tak první zájemce evidentně potřeboval jen odkaz na attivo, tak se není čemu divit, že se hned ozval 🙂

   Poslal jsem ti info do PM na Webdealu.

  4. -kst- says:

   Články pro Webhosting a alijosha byly vytvořeny a publikovány. Najde se ještě ten třetí? 🙂

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *