Wedos – slevový kód na 30%

Přišel mi od Wedosu kupón na slevu 30%. Já teď zrovna hosting nepotřebuju, tak kdyby se někomu hodil, je k dispozici.

Vážený zákazníku,

oznamujeme Vám, že při dnešním losování objednávek, zaplacených za poslední 2 týdny, byla vybrána Vaše objednávka č. ######### jako jedna z výherních a získáváte tím slevový kupón na další nákup nových hostingových služeb.

Výše slevy: 30%
Kód slevového kupónu: WKSBNBBTQM
Platnost kupónu do: 26.07.2013

Tuto slevu můžete uplatnit v jakékoliv objednávce nového webhostingu, VPS či dedikovaného serveru. Nevztahuje se na domény, kupón nelze uplatnit při prodloužení služby. Kupón lze použít pouze jednou a je přenosný (můžete jej předat komukoliv jinému).

V případě nejasností či komplikací nás neváhejte kontaktovat.

Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na další spolupráci

Pokud si nepřejete tyto slevové kupóny zasílat, můžete upravit nastavení na client.wedos.com -> záložka zákazník -> Nastavení účtu.

team WEDOS Internet, a.s.

Nějaký to sdíleníčko...
  This entry was posted in Hosting. Bookmark the permalink.

  21 Responses to Wedos – slevový kód na 30%

  1. Petr says:

   Tento kupón je jen na jedno použití, ovšem na http://blog.doprofilu.cz je 30% kupón (pravý sloupec), který může použít neomezený počet zákazníků.

  2. Jan Kartes says:

   Dalsi prubezne pridavane a ubirane slevove kupony k Wedosu jsou zde http://www.kuponslevovy.cz/obchody/wedos-cz/

  3. David Ká says:

   Slevový kód 25% Wedos hosting NoLimit >>> WEDOS1BFS6M7W

  4. Michal says:

   Slevové kupony na Wedos jsou pravidelně aktualizovány na http://www.kuponradar.cz

  5. ziskejte.cz says:

   ziskejte.cz nabízí WEDOS kupón na 25 % slevu + dalších 25 % z hodnoty objednávky jako odměna za nákup. Tedy např. koupíte WEDOS hosting na rok za 10 000 Kč bez DPH, použijete kupón na 25 % slevu, takže částka, kterou zaplatíte je 7 500 Kč, poté dostanete dalších 25% ze 7 500 Kč tj. 1 875 Kč jako odměnu, že jste šli přes http://www.ziskejte.cz. Celkem jste tedy ušetřili 2 500 + 1 875 = 4 375 Kč. To je zhruba 44 % sleva. Podrobnosti najdete na: http://www.ziskejte.cz/wedos

  6. Lenoch says:

   Není něco víc než těch aktuálních 25% co jsem našel http://kuponka.cz/slevovy-kupon/wedos-25-sleva-na-webhosting/ ? Potřebuju dnes..

  7. Petr says:

   Na http://wedosslevovykupon.cz/ se snažíme mít vždy ty největší slevy které wedos aktuálně poskytuje.

  8. ProDarce.cz says:

   WEDOS také poskytuje slevu 25% všem dobrovolným dárcům krve. Slevu lze uplatnit na první fakturační období na tyto služby: webhosting, VPS, VPS SSD, dedikované servery a WEDOS disk. Platnost slevy do konce roku 2014. Více info na: http://www.prodarce.cz/sleva-25-procent-na-wedos-hosting/

  9. WordPress says:

   Na našich stránkách nyní naleznete aktuální slevový kupón na WEDOS i Český hosting.cz ve výši 50%.

   http://forum.cwordpress.cz/viewtopic.php?f=4&t=5870

  10. Wedosák says:

   Já kupóny obvykle zobu z webu http://www.slevace.cz/ na Wedos tam je momentálně 50% sleva a to za to stojí. Doporučuju (y)

  11. Tomas says:

   Aktualizované slevové kupóny na Wedos najdete na webu http://slevove-kupony.info/store/wedos/

  12. Na http://www.webhosting-slevove-kupony.cz naleznete pravidelně aktualizované Wedos slevové kupóny na webhosting (50%), VPS (25%) a dedikované servery (20%).

  13. Kuba says:

   Pravidelně aktualizované slevové kupóny na služby od WEDOS naleznete zde http://www.kuponywedos.cz . Slevové kupóny na 55% a více.

  14. Radek says:

   Já jsem objevil kódy na wedos na Kuponie.cz a fungují bez problému mají tam sice jen dva, ale zrovna tyto využívám nejvíce.

  15. Wedos akce says:

   Aktuální slevové kupóny Wedos na stránkách https://wedos-akce.cz/kupony-wedos .

  16. Honza says:

   Čau, slevy na wedos mají i tady: https://www.wedos-slevy.cz . Jsou tam i slevy na VPS, Disk, atd. Jinak u Wedosu .cz domény za dobrý ceny. Jde teda někde najít i lepší, ale jenom za podmínek 2 roky (ten druhej je dražší) nebo s hostingem. Jinak hosting na Wedosu – když po tom za ty peníze nechcete zázraky, tak za ty peníze je to dobrý řešení i třeba pro 4 obyč weby na jednom hostingu (+ 3 aliasy = můžete si tam přiřadit další domény a udělat na ně web – ale už bez mailovek).

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *