Proč mám rád WebDeal

Bylo nebylo, před časem proběhla na webtrhu malá revoluce “za kvalitnější podnikání”. Ale jelikož zmizela spousta témat, která možná nejsou webtrhu hodna, ale přesto se v nich točí peníze, vzniklo několik dalších fór, kde se může svobodně diskutovat o všem, co na webtrhu už nenajdete. A právě z těchto menších fór jsem si nejvíc oblíbil WebDeal.

Proč?

Pokud vím, tak je to jediný prostor na českém internetu, kde se dají dražit webové záležitosti i v takzvaných slepých a reverzních aukcích. Pokud víte ještě o jiném místě, tak mě prosím informujte, ale já zatím nic neobjevil. Osobně se mi slepé i reverzní aukce velmi líbí, protože přinášejí nové možnosti prodeje i aukční strategie. A taky rád zkouším nové věci 🙂

Další věcí je, že se toto fórum neustále vyvíjí a spravují ho lidi, kteří ví co dělají. V praxi to znamená, že když si odpoledne vzpomenu, že by bylo fajn přidat nějakou jednoduchou funkci, admini to zhodnotí a když se jim to líbí, tak už to večer běží. Díky neustálému vývoji sice občas narazím na nějakou tu chybu (tomu by se nevyhnul ani Chuck Norris, kdyby uměl programovat), ale jakmile jí ohlásím, je do pár hodin opravená.

Další věc, co mě zaujala, je možnost přidat do podpisu RSS feed vlastního blogu. Podle mě skvělý způsob, jak na blog nenásilně dostat další čtenáře.

A nakonec (byť bych jistě našel ještě spoustu dalších výhod, oproti osatním fórům) si nechám slvové kupóny. Všichni registrovaní členové mají přístup k aktuálně asi 25 slevovým kódům na různé hostingové nebo doménové služby (Subreg, Wedos, Godaddy a další). Navíc některé slevy byly vytvořené speciálně pouze pro WebDeal. A to už je slušný důvod k registraci.

Poznámka pro rejpaly: Toto není placený PR článek. WebDeal se mi prostě líbí, to je vše.

Nějaký to sdíleníčko...
  This entry was posted in Biz. Bookmark the permalink.

  2 Responses to Proč mám rád WebDeal

  1. Marek L. says:

   Chcelo by to “webdeal” komunitu po menšom ošiali to dosť utíchlo na väčšine ” webtrh klonov “

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *